Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2 000Kč

Výměna a vrácení zboží

Je Vám naše zboží příliš malé, velké nebo jinak nevyhovuje? Nevadí, níže jsme pro Vás stručně a přehledně shrnuli podmínky výměny a vrácení zboží.

Formulář pro výměnu a vrácení zboží ke stažení > ZDE <
(Formulář je třeba vypsat ke každé faktuře zvlášť, pokud vracíte zboží z více objednávek najednou.)

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité, neznečištěné a nepoškozené zboží, označeno původní identifikační etiketou zboží (připevněnou k výrobku!) nejpozději do 14 dní ode dne jeho dodání kupujícímu, vyměníme za výrobek stejného kódu a stejné ceny, za jinou barvu nebo velikost.

Výměna za jiný druh nebo typ zboží není možná. (Pokud požadujete výměnu za jiný výrobek, musíte si vytvořit novou objednávku a nevyhovující zboží nám zaslat i s Vašim číslem účtu, na který chcete vrátit peníze. Viz níže - Vrácení zboží.)

Zboží spolu s kopií faktury (popř. alespoň uvést její celé číslo!) a písemným požadavkem na výměnu s přesným určením požadovaného zboží je třeba ve lhůtě výše uvedené zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice

Můžete také využít našeho formuláře pro výměnu a vrácení.

První výměnu Vám zašleme zdarma zpět na dodací adresu uvedenou na faktuře. (Stejným způsobem jako původní balík - ČP, Zásilkovna, Balíkovna, ...) Při další výměně stejné objednávky poštovné platí Kupující.

Náklady spojené s výměnou (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese v plné výši kupující.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění má Kupující, který je spotřebitelem, právo od smlouvy kupní odstoupit, zboží vrátit a požadovat vrácení kupní ceny, a to do 14 dnů ode dne dodání zboží.

(Pozor: při nákupu na IČ nebo DIČ je u nás - dle zákona - možná pouze výměna zboží! Viz výše.)


Pouhé vrácení zboží není řádným odstoupením od kupní smlouvy, vždy je třeba doručit i písemné oznámení o odstoupení do kupní smlouvy, současně s vrácením zboží (popř. před vrácením zboží), vždy ale ve lhůtě 14 dní.

Můžete využít i našeho formuláře pro výměnu a vrácení.

Pokud vracíte zboží z více objednávek najednou, je třeba formulář (či odstoupení od smlouvy) vypsat ke každé objednávce zvlášť.

Také je nutno doložit kopii dokladu o nabytí – fakturu (popř. alespoň uvést její celé číslo!)

Vracené zboží musí být v zcela v původním stavu (neprané a nežehlené, nesmí být znečištěné či poškozené) a označeno původní identifikační etiketou zboží (připevněnou k výrobku!).

V žádném případě nelze zboží vracet na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebude Prodávající přijímat.

Zboží a písemné odstoupení musí Kupující odeslat na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice

Náklady spojené s vrácením (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese v plné výši kupující.

Při splnění podmínek shora uvedených, bude s Kupujícím provedeno finanční vypořádání - převod částky na účet uvedený v oznámení o odstoupení od smlouvy nebo ve formuláři pro výměnu a vrácení a to do 14 dnů ode dne obdržení vráceného zboží.

Budeme rádi za zpětnou vazbu při vrácení zboží, proto můžete uvést také důvod vrácení.

 

Na jakékoliv dotazy ohledně podmínek výměny a vrácení rádi odpovíme na e-mailu: eshop@neywer.cz. Podrobné informace naleznete v obchodních podmínkách.

tým Neywer.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení