DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 3.500 Kč
TIP: Není Vaše požadovaná velikost momentálně dostupná? Využijte funkce "HLÍDAT" v detailu produktu. Po naskladnění budete automaticky informováni o dostupnosti na email. Tým Neywer.cz

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Je Vám naše zboží příliš malé, velké nebo jinak nevyhovuje? Nevadí, níže jsme pro Vás stručně a přehledně shrnuli podmínky výměny a vrácení zboží.

Formulář pro výměnu a vrácení zboží ke stažení > ZDE <

(Formulář je třeba vypsat ke každé faktuře zvlášť, pokud vracíte zboží z více objednávek najednou.
Pokud nemáte k dispozici tiskárku, napište prosím po vzoru formuláře potřebné údaje k výměně/vrácení zboží ručně na papír, děkujeme.)


VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité, neznečištěné a nepoškozené zboží, označeno původní identifikační etiketou zboží připevněnou k výrobku, nejpozději do 14 dní ode dne jeho dodání kupujícímu, vyměníme za výrobek stejného kódu a stejné ceny, za jinou barvu nebo velikost.

Výměna za jiný druh nebo typ zboží není možná. (V případě, že požadujete výrobek jiný, je třeba výrobek vrátit a požádat o vrácení peněz. Viz níže - Vrácení zboží. Pro jiný výrobek si prosím vytvořte objednávku novou.)

Zboží spolu s kopií faktury (popř. alespoň uvést její celé číslo!) a písemným požadavkem na výměnu s přesným určením požadovaného zboží (jednoduše můžete také využít našeho formuláře pro výměnu a vrácení) je třeba ve lhůtě 14 dní zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice
Česká republika

Náklady spojené s výměnou (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese kupující.

První výměnu Vám zašleme zdarma zpět na dodací adresu uvedenou na faktuře. (Stejným způsobem jako původní balík - ČP, Zásilkovna, Balíkovna, ...) Při další výměně stejné objednávky poštovné platí Kupující.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění má Kupující, který je spotřebitelem, právo od smlouvy kupní odstoupit, zboží vrátit a požadovat vrácení kupní ceny, a to do 14 dnů ode dne dodání zboží.

(Pozor: při nákupu na IČ nebo DIČ je u nás - dle zákona - možná pouze výměna zboží! Viz výše.)

Vracené zboží musí být v zcela v původním stavu (neprané a nežehlené, označeno původní identifikační etiketou zboží připevněnou k výrobku a nesmí být znečištěné či poškozené).

Pouhé vrácení zboží není řádným odstoupením od kupní smlouvy, vždy je třeba doručit i písemné oznámení o odstoupení do kupní smlouvy, současně s vrácením zboží (popř. před vrácením zboží), vždy ale ve lhůtě 14 dní. (Jednoduše můžete využít i našeho formuláře pro výměnu a vrácení.)
Pokud vracíte zboží z více objednávek najednou, je třeba formulář (či odstoupení od smlouvy) vypsat ke každé objednávce zvlášť.
Také je nutno doložit kopii dokladu o nabytí – fakturu (popř. alespoň uvést její celé číslo!)

Zboží nelze vracet na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebude Prodávající přijímat.

Zboží a písemné odstoupení musí Kupující odeslat na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice
Česká republika

Náklady spojené s vrácením (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese kupující.

Při splnění podmínek shora uvedených, bude s Kupujícím provedeno finanční vypořádání (převod částky na účet uvedený v oznámení o odstoupení od smlouvy nebo ve formuláři pro výměnu a vrácení) a to do 14 dnů ode dne obdržení vráceného zboží.

(INFO: Potvrzení o přijetí zboží zpět nezasíláme, zákazník si doručení může zkontrolovat pomocí podacího čísla u dopravce, kterým balík zasílal.
Po vyřízení vrácení zboží zasíláme informační email o vrácení částky na účet. Děkujeme za pochopení.)

 

Na jakékoliv dotazy ohledně výměny a vrácení rádi odpovíme na e-mailu: eshop@neywer.cz. Podrobné informace naleznete v obchodních podmínkách.

tým Neywer.cz