DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 3.500 Kč.
TIP: Není Vaše požadovaná velikost momentálně dostupná? Využijte funkce "HLÍDAT" v detailu produktu. Po naskladnění budete automaticky informováni o dostupnosti na email. Tým Neywer.cz

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Je Vám naše zboží příliš malé, velké nebo jinak nevyhovuje? Nevadí, níže jsme pro Vás stručně a přehledně shrnuli podmínky výměny a vrácení zboží.

Formulář pro výměnu a vrácení zboží ke stažení > ZDE <

(Formulář je třeba vypsat ke každé faktuře zvlášť, pokud vracíte zboží z více objednávek najednou.
Pokud nemáte k dispozici tiskárku, napište prosím po vzoru formuláře potřebné údaje k výměně/vrácení zboží ručně na papír, děkujeme.)


VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby nepoužité, neznečištěné a nepoškozené zboží, označeno původní identifikační etiketou zboží připevněnou k výrobku, vyměníme do 14 dní ode dne jeho dodání za výrobek stejného kódu (a stejné ceny v případě některých velikostí) za jinou barvu nebo velikost.

Výměna za jiný druh nebo typ zboží není možná. (V případě, že požadujete výrobek jiný, je třeba výrobek vrátit a požádat o vrácení peněz. Viz níže - Vrácení zboží. Pro jiný výrobek si prosím vytvořte objednávku novou.)

Zboží spolu s písemným požadavkem na výměnu s určením požadovaného zboží (vždy je třeba uvést číslo faktury nebo objednávky (jednoduše můžete také využít našeho formuláře pro výměnu a vrácení) je třeba ve lhůtě 14 dní zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice
Česká republika

Náklady spojené s výměnou (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese kupující.

První výměnu Vám zašleme zdarma zpět na dodací adresu uvedenou na faktuře. (Stejným způsobem jako původní balík - ČP, Zásilkovna, Balíkovna, ...) Při další výměně stejné objednávky poštovné platí Kupující.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění má Kupující, který je spotřebitelem, právo od smlouvy kupní odstoupit, zboží vrátit a požadovat vrácení kupní ceny, a to do 14 dnů ode dne dodání zboží.

(Pozor: při nákupu na IČ nebo DIČ je u nás - dle zákona - možná pouze výměna zboží! Viz výše.)

Vracené zboží musí být v zcela v původním stavu (neprané a nežehlené, označeno původní identifikační etiketou zboží připevněnou k výrobku a nesmí být znečištěné či poškozené).

Pouhé vrácení zboží není řádným odstoupením od kupní smlouvy, vždy je třeba doručit i písemné oznámení o odstoupení do kupní smlouvy, současně s vrácením zboží (popř. před vrácením zboží), vždy ale ve lhůtě 14 dní. (Jednoduše můžete využít i našeho formuláře pro výměnu a vrácení.)
Pokud vracíte zboží z více objednávek najednou, je třeba formulář (či odstoupení od smlouvy) vypsat ke každé objednávce zvlášť.
Vždy je nutno uvést číslo faktury!

Zboží nelze vracet na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebude Prodávající přijímat.

Zboží a písemné odstoupení musí Kupující odeslat na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice
Česká republika

Náklady spojené s vrácením (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese kupující.

Při splnění podmínek shora uvedených, bude s Kupujícím provedeno finanční vypořádání (převod částky na účet uvedený v oznámení o odstoupení od smlouvy nebo ve formuláři pro výměnu a vrácení) a to do 14 dnů ode dne obdržení vráceného zboží.

(INFO: Potvrzení o přijetí zboží zpět nezasíláme, zákazník si doručení může zkontrolovat pomocí podacího čísla u dopravce, kterým balík zasílal.
Po vyřízení vrácení zboží zasíláme informační email o vrácení částky na účet. Děkujeme za pochopení.)

 

Na jakékoliv dotazy ohledně výměny a vrácení rádi odpovíme na e-mailu: eshop@neywer.cz. Podrobné informace naleznete v obchodních podmínkách.

tým Neywer.cz