Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2 000Kč

Výměna a vrácení zboží

Je Vám naše zboží příliš malé, velké nebo jinak nevyhovuje? Nevadí, níže jsme pro Vás stručně a přehledně shrnuli podmínky výměny a vrácení zboží.

Formulář pro výměnu a vrácení zboží ke stažení > ZDE <
(Formulář je třeba vypsat ke každé faktuře zvlášť, pokud vracíte zboží z více objednávek najednou.)


VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité, neznečištěné a nepoškozené zboží, označeno původní identifikační etiketou zboží (připevněnou k výrobku!) nejpozději do 14 dní ode dne jeho dodání kupujícímu, vyměníme za výrobek stejného kódu a stejné ceny, za jinou barvu nebo velikost.

Výměna za jiný druh nebo typ zboží není možná. (Pokud požadujete výměnu za jiný výrobek, musíte si vytvořit novou objednávku a nevyhovující zboží nám zaslat i s Vašim číslem účtu, na který chcete vrátit peníze. Viz níže - Vrácení zboží.)

Zboží spolu s kopií faktury (popř. alespoň uvést její celé číslo!) a písemným požadavkem na výměnu s přesným určením požadovaného zboží (můžete také využít našeho formuláře pro výměnu a vrácení) je třeba ve lhůtě výše uvedené zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice
Česká republika

První výměnu Vám zašleme zdarma zpět na dodací adresu uvedenou na faktuře. (Stejným způsobem jako původní balík - ČP, Zásilkovna, Balíkovna, ...) Při další výměně stejné objednávky poštovné platí Kupující.

Náklady spojené s výměnou (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese v plné výši kupující.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění má Kupující, který je spotřebitelem, právo od smlouvy kupní odstoupit, zboží vrátit a požadovat vrácení kupní ceny, a to do 14 dnů ode dne dodání zboží.

(Pozor: při nákupu na IČ nebo DIČ je u nás - dle zákona - možná pouze výměna zboží! Viz výše.)


Pouhé vrácení zboží není řádným odstoupením od kupní smlouvy, vždy je třeba doručit i písemné oznámení o odstoupení do kupní smlouvy, současně s vrácením zboží (popř. před vrácením zboží), vždy ale ve lhůtě 14 dní. (Můžete využít i našeho formuláře pro výměnu a vrácení.)

Pokud vracíte zboží z více objednávek najednou, je třeba formulář (či odstoupení od smlouvy) vypsat ke každé objednávce zvlášť.

Také je nutno doložit kopii dokladu o nabytí – fakturu (popř. alespoň uvést její celé číslo!)

Vracené zboží musí být v zcela v původním stavu (neprané a nežehlené, nesmí být znečištěné či poškozené) a označeno původní identifikační etiketou zboží (připevněnou k výrobku!).

V žádném případě nelze zboží vracet na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebude Prodávající přijímat.

Zboží a písemné odstoupení musí Kupující odeslat na adresu Prodávajícího:

Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice
Česká republika

Náklady spojené s vrácením (poštovné zpět k Prodávajícímu) nese v plné výši kupující.

Při splnění podmínek shora uvedených, bude s Kupujícím provedeno finanční vypořádání - převod částky na účet uvedený v oznámení o odstoupení od smlouvy nebo ve formuláři pro výměnu a vrácení a to do 14 dnů ode dne obdržení vráceného zboží.

Budeme rádi za zpětnou vazbu při vrácení zboží, proto můžete uvést také důvod vrácení.

 

Na jakékoliv dotazy ohledně podmínek výměny a vrácení rádi odpovíme na e-mailu: eshop@neywer.cz. Podrobné informace naleznete v obchodních podmínkách.

tým Neywer.cz