Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2 000Kč

O značce Neywer

Dlouhá historie značky

Značka NEYWER má dlouhou historii. Sportovní oblečení pro ženy vyrábíme už od roku 1997. Od samého začátku výroby klademe důraz na tři základní znaky oblečení NEYWER:
-kvalita materiálů a zpracování
-pohodlí
-zajímavý design

Materiály a zpracování

- kvalitní, funkční, elastické

Vybíráme pouze kvalitní materiály vyrobené v zemích Evropské Unie, které jsou pružné, funkční, rychleschnoucí a mají antibakteriální úpravu. To vše je pak zpracováno v našich dílnách s maximálním důrazem na kvalitu. Po dokončení podléhá veškeré oblečení NEYWER přísné výstupní kontrole.

Pohodlí v oblečení NEYWER...

- originální a skvěle padnoucí střihy

Spolupracujeme s trenéry a cvičitelkami, abychom vždy u každé nové kolekce nalezli optimální střih. Také se ptáme na názor Vás, uživatelek našeho oblečení. I z tohoto důvodu hledáme aktivní ženy, kterým se líbí filozofie oblečení NEYWER. Budeme rádi za Vaše postřehy a poznatky. Dejte nám vědět, jak se Vám nosí sportovní oblečení NEYWER. Každá další kolekce tak bude ještě příjemnější a pohodlnější.

Design sportovního oblečení Neywer

- všestranné využití pro sport i volný čas

V oblečení NEYWER se vždy budete cítit dobře. Je to dáno péčí, s jakou naše designerské oddělení připravuje nové kolekce. Slušivý, moderní design Vám dodá pocit ženskosti. Jen si pak musíte zvyknout na obdivné pohledy okolí a je jedno, jestli to bude ve fitness centru, na procházce v parku, nebo při jakékoliv jiné sportovní, nebo volnočasové aktivitě.

NEYWER své sportovní oblečení opravdu navrhuje a vyvíjí. Nové modely dlouho testujeme, než je uvedeme na trh. I proto naše oblečení opravdu sluší každé postavě.

NEYWER oblečení je vždy originál a udává směr v oblékání při sportovních a volnočasových aktivitách.

 

Teď už o značce sportovního oblečení NEYWER víte vše. Pokud by Vám však přesto něco chybělo, zeptejte se nás. V opačném případě se podívejte do našeho e-shopu - udělejte si radost třeba některým luxusním kouskem z naší nabídky.