DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 3.500 Kč.
TIP: Není Vaše požadovaná velikost momentálně dostupná? Využijte funkce "HLÍDAT" v detailu produktu. Po naskladnění budete automaticky informováni o dostupnosti na email. Tým Neywer.cz

NAPSALI O NÁS

Magazín Zdravě žít

Která žena by nechtěla mít krásné, a přitom funkční oblečení ke sportování a je to jedno, jaké to sportování je. U mě je to chůze a občas běh a posilovna a nyní testuju jógu.

Vrátila jsem se ke sportu přes slušivé oblečení.

Která žena by nechtěla mít krásné, a přitom funkční oblečení ke sportování a je to jedno, jaké to sportování je. U mě je to chůze a občas běh a posilovna a nyní testuju jógu.

Před 12.lety jsem objevila švédskou značku, která se ale na trhu u nás moc dlouho neohřála. Kvalitní materiály si našly jen pár zákaznic a tak podnikatelky, které oblečení prodávaly skončily.

Dlouhou dobu jsem nic tak pěkného a barevného neviděla! Pochopitelně, že věhlasné sportovní značky s třemi pruhy a fajfkou nebudu srovnávat. Každý objevuje to své! Já mám ráda jedinečnost a design a jsem ráda, když v tom nevidím stádo žen :o)

Nedávno jsem objevila značku kvalitního sportovního oblečení Neywer. Dost mě šokovalo, že jsou na trhu už od roku 1997 a já o nich nic nevím! Zakládají si na kvalitě materiálů, zpracování, pohodlí a designu. Byla jsem příjemně překvapena, že sportovní kalhoty jsou šité jak pro postavy typu hruška tak i jablko a jsou velmi slušivé. Oblečení pro dámy! Ano, mohu v něm sportovat i vyjít na nákup nebo k lékaři. Je to tak variabilní a příjemné oblečení, že jsem si hned pořídila krátké, dlouhé kalhoty, mikinu, trika, tílka. Je to nyní můj styl, a vy mě v tom můžete potkávat. A protože v našem magazínu radíme nejen, jak si uspořádat svůj život, ale přinášíme i rady, kde nakupovat a co je pohodlné, zajděte na eshop www.neywer.cz. Nebo vyhledejte kamenné prodejny a vyzkoušejte si to. Jsem přesvědčena, že budete nadšené stejně jako já!

Vaše Jitka Vlková magazín Zdravě myslet, zdravě žít.

 

Portál Recenze na vše

Trh s funkčním sportovním oblečením v poslední době doslova zaplavily tisíce různých, většinou vysoce nekvalitních, výrobků z Číny nebo jiné východoasijské země. Dokonce ani tradiční evropské značky jako Nike, Adidas nebo Puma, nedokážou nebo spíše nechtějí pod tlakem levnější konkurence příliš vzdorovat a na kvalitě produktů to jde znát. Je dnes vůbec možné dostat se k prémiové kvalitě sportovních úborů? Díky zlatým českým ručičkám naštěstí ANO! Tyto zlaté ručičky šijí už 23 let ve fryčovické firmě Neywer a my se na jejich práci v dnešní recenzi podíváme.

 

Tři pilíře značky Neywer

Pro úspěch nejen ve sportu je důležité držet se určitých zásad. Stejně jako špičkový atlet musí dodržovat správnou životosprávu, musí oděvní firma specializující se na oblečení dodržovat určitá pravidla. Česká firma Neywer se při produkci řídí, jistě chvályhodný, trojlístkem: Kvalita materiálů a zpracování, design a pohodlí, což by ji automaticky mělo zahrnout do hledáčku každého sportovce, který chce nejen ušetřit, ale hlavně dobře nakoupit.

Původně začali Fryčovští s produkcí převážně dámského sportovního oblečení vhodného pro různé druhy aktivit. Na své si přijdou vyznavačky tenisu, turistiky, běhání a řady dalších sportů. Mezi nejvyhledávanější dámské produkty společnosti  patří:

- Kalhoty
- Legíny
- Sukně
- Kraťasy
- Trička
- Sportovní šaty
- Bundy
- Mikiny


Oproti tomu mužský sortiment je o něco omezenější. Pravděpodobně ani ne kvůli tomu, že by se na muže zapomnělo. Jsou jen ve svých nárocích na rozmanitost střihů o něco skromnější. Vyhledávaným pánským sortimentem značky jsou:

- Trička
- Kalhoty
- Kraťasy

Oblečení hlavně pro ženy, ale i pro muže


Jediným výrazným rozdílem mezi dámskou a pánskou nabídkou je tedy absence pánských bund a mikin, což je určitě škoda. Nedá se ale říct, že by se na mužskou část sportovního národa úplně zapomnělo.

Celkově jsou produkty české sportovní značky na špičkové úrovni z hlediska kvality a funkčnosti. Rádi je proto doporučíme každému, kdo uvažuje nad koupí kvalitního oblečení šitého u nás v Česku. Tyto dva faktory jsou ale i důvodem, proč se rozhodně výrobky od Neywer nedají označit za “levné”. Cenou rozhodně nemohou a pravděpodobně ani nechtějí konkurovat méně kvalitní, i když značkové produkci dříve zmíněných tradičních brandů. Proto držíme palce a přejeme hodně štěstí do následujících nelehkých let.