Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1779 hodnocení
5
1719x
4
41x
3
8x
2
1x
1
10x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AK
Adéla Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2025
Obchod vysoce kvalitní, spolehlivý, materiál příjemný. Velká spokojenost.
Rychlé dodání...:-)
Krásné zboží, rychlé dodání, velikost odpovídá rozměrové tabulce
Jsem maximálně spokojená,mám už 4 kalhoty,kraťasy,mikiny…,teď objednány zateplené na zimu,a myslím ,že budou super,jako vždy všechno.Dělaj hezkou postavu a jsou příjemné.
Cena vyšší,ale stojí to za to.
Co zateplené mikiny,budou?Děkuji za vše.Lucka
AG
Alena Gebauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2025
Musím jenom doporučit.
HL
Helena Luxová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2025
Maximalne
IK
Ivana Kovaříčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2025
skvělý materiál
AH
Anna Havlikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2025
Velice spokojena
+ Výborné materiály i střihy. Opravdu i při opakovaném praní je oblečení nezničitelné. Nakupuji u Vás opakovaně.
- Ale při posledním nákupu kalhot mě zarazilo zvýšení ceny o skoro 1100,-Kč.A to se mě v průběhu jednoho roku jeví jako dost. Uvítala bych vyšší slevy při akcích.
JB
Jana Bartošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2025
Jsem spokojena
JK
Jana Kubištová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2025
Vše v pořádku, krásný materiál, sedí perfektně
LD
Lucka Daňhelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2025
Jsou super,příjemný materiál,dělaj štíhlou postavu,prostě maximální spokojenost.
Už se těším na další kousky co si objednám,vždy vše perfektní.
KH
Kateřina Horáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2025
Velmi spokojená 😊
AS
Alena Semánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2025
Jsem velmi spokojená, rychle dodání. Kalhoty jsou ve skutečnosti opravdu tak hezké jako na fotce. Skvělý vzdušný materiál. Osobně doporučuji. Jen je škoda, že nemají ve stejném extravagantním stylu i mikiny, ty jsou velmi strohé
DS
Dana Smolová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2025
Velmi spokojená, super zboží, střih i materiál, akorát cena vyšší.
VH
Vladislava Havlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2025
Rychlé dodání a kvalitní zboží, které jsem si velmi oblíbila.
OP
Olga Poživilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
Velmi spokojena. ♥
+ Vždy velmi spokojená
Spokojená
OP
olga Poláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.9.2025
materiál výborný, velikosti sedí, škode ,že cena za v ýrobky stále roste, nevím, zda ještě nakoupím...
+ vše proběhlo v pořádku
- není
