Výměna a vrácení

Je Vám naše zboží příliš malé, velké nebo jinak nevyhovuje? Nevadí, níže se dozvíte jak postupovat!

Formulář pro výměnu a vrácení zboží ke stažení  > ZDE <

VÝMĚNA ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité, neznečištěné a nepoškozené zboží, vrácené i s originální visačkou nejpozději do 14 dní ode dne jeho dodání kupujícímu, vyměníme za výrobek stejného kódu a stejné ceny, za jinou barvu nebo velikost.
Výměna za jiný druh nebo typ zboží není možná. 

Pokud požadujete výměnu za jiný výrobek, musíte si vytvořit novou objednávku a nevyhovující zboží nám zaslat i s Vašim číslem účtu, na který chcete vrátit peníze. 
Zboží spolu s kopií faktury a písemným požadavkem na výměnu s přesným určením požadovaného zboží je třeba ve lhůtě výše uvedené zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na adresu Prodávajícího:
Neywer s.r.o.
Fryčovice 646 
739 45 Fryčovice.

Můžete také využít našeho formuláře pro výměnu a vrácení.

V rámci výměny nelze požadovat vrácení části kupní ceny, ledaže se prodávající a Kupující dohodnou jinak.
Náklady spojené s výměnou nese v plné výši kupující.VRÁCENÍ ZBOŽÍ

1.    V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění (dále jen „OZ“) má Kupující, který je spotřebitelem, právo od smlouvy kupní odstoupit, zboží vrátit a požadovat vrácení kupní ceny, a to do 14 dnů ode dne dodání zboží.
Zboží a písemné odstoupení však musí Kupující odeslat na adresu Prodávajícího:
Neywer s.r.o.
Fryčovice 646
739 45 Fryčovice.
Také je nutno doložit kopii dokladu o nabytí – fakturu.

2.    Vracené zboží musí být v zcela v původním stavu (neprané a nežehlené, nesmí být znečištěné či poškozené) a označeno původní identifikační etiketou zboží.

3.    V žádném případě nelze zboží vracet poštou na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebude Prodávající přijímat.

4.    Pouhé vrácení zboží není řádným odstoupením od kupní smlouvy, vždy je třeba doručit i písemné oznámení o odstoupení do kupní smlouvy, a to současně s vrácením zboží nebo před vrácením zboží, vždy ale ve lhůtě podle odstavce 1. této smlouvy.

Můžete také využít našeho formuláře pro výměnu a vrácení.

5.    Při splnění podmínek shora uvedených (řádné vrácení zboží a řádné doručení písemné oznámení o odstoupení) bude s Kupujícím, který je spotřebitelem, provedené finanční vypořádání dle vzájemné dohody. Situaci je možno řešit dvěma způsoby: (i) vrácením kupní ceny v hotovosti (poštovní poukázkou) nebo bezhotovostně (převodem na účet), anebo (ii) zápočtem k následující objednávce (hodnota vraceného zboží bude odečtena od následující objednávky Kupujícího).

6.    U smluv uvedených v čl. 1 nelze postupovat odstoupením podle tohoto článku. Postup podle tohoto článku není možný ani tam, kde se podle platných právních předpisů nejedná o spotřebitele.


Budeme rádi za zpětnou vazbu při vrácení zboží, proto můžete uvést také důvod vrácení.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek