O nás

Dlouhá historie značky

Značka NEYWER má dlouhou historii. Sportovní oblečení pro ženy šijeme už od roku 1997. Od samého začátku výroby klademe důraz na tři základní znaky oblečení NEYWER:
-kvalita materiálů a zpracování
-pohodlí
-design

  
Materiály a zpracování

Vybíráme naprosto nekompromisně pouze kvalitní materiály vyrobené v zemích Evropské Unie, které jsou pružné, funkční, rychleschnoucí a mají antibakteriální úpravu. To vše je pak zpracováno v našich dílnách s maximálním důrazem na kvalitu. Po dokončení podléhá veškeré oblečení NEYWER přísné výstupní kontrole.

Pohodlí v oblečení NEYWER...

Spolupracujeme s trenéry a cvičitelkami, abychom vždy u každé nové kolekce nalezli optimální střih. Také se ptáme na názor Vás, uživatelek našeho oblečení. I z tohoto důvodu hledáme aktivní ženy, kterým se líbí filozofie oblečení NEYWER. Budeme rádi za Vaše postřehy a poznatky. Dejte nám vědět, jak se Vám nosí sportovní oblečení NEYWER. Každá další kolekce tak bude ještě příjemnější a pohodlnější.

Jste aktivní žena? Napište nám. Totéž se týká trenérů a cvičitelek, kteří vhodné sportovní oblečení svých cvičenců pravidelně řeší. Budeme rádi za Vaše poznatky.

Design sportovního oblečení Neywer

V oblečení NEYWER se vždy budete cítit dobře. Je to dáno péčí, s jakou naše designerské oddělení připravuje nové kolekce. Slušivý, moderní design Vám dodá pocit ženskosti. Jen si pak musíte zvyknout na obdivné pohledy okolí a je jedno, jestli to bude ve fitness centru, nebo při jakékoliv jiné sportovní aktivitě.

NEYWER své sportovní oblečení opravdu navrhuje a vyvíjí. Nové modely dlouho testujeme, než je uvedeme na trh a nikdy od nikoho nekopírujeme a nekrademe nápady, jak je zavedeným zvykem u konkurenčních firem v ČR.

NEYWER oblečení je vždy originál a udává směr v oblékání při sportovních a volnočasových aktivitách.


Teď už o značce sportovního oblečení NEYWER víte vše. Pokud by Vám však přesto něco chybělo, zeptejte se nás. V opačném případě se podívejte do našeho e-shopu - udělejte si radost třeba některým luxusním kouskem z naší nabídky.

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek