GARANCE doručení do vánoc na objednávky přijaté do 13.12.2020
Prodloužení možnosti VÝMĚNY (ne vrácení) zboží objednaného od 1.12.2020 do 15.1.2020

Napsali o nás

Napsali o nás - Neywer    Která žena by nechtěla mít krásné, a přitom funkční oblečení ke sportování a je to jedno, jaké to sportování je. U mě je to chůze a občas běh a posilovna a nyní testuju jógu.

Vrátila jsem se ke sportu přes slušivé oblečení. 

Která žena by nechtěla mít krásné, a přitom funkční oblečení ke sportování a je to jedno, jaké to sportování je. U mě je to chůze a občas běh a posilovna a nyní testuju jógu.

Před 12.lety jsem objevila švédskou značku, která se ale na trhu u nás moc dlouho neohřála. Kvalitní materiály si našly jen pár zákaznic a tak podnikatelky, které oblečení prodávaly skončily.

Dlouhou dobu jsem nic tak pěkného a barevného neviděla! Pochopitelně, že věhlasné sportovní značky s třemi pruhy a fajfkou nebudu srovnávat. Každý objevuje to své! Já mám ráda jedinečnost a design a  jsem ráda, když v tom nevidím stádo žen :o)

Nedávno jsem objevila značku kvalitního sportovního oblečení Neywer. Dost mě šokovalo, že jsou na trhu už  od roku 1997 a já o nich nic nevím! Zakládají si na kvalitě materiálů, zpracování, pohodlí a designu. Byla jsem příjemně překvapena, že sportovní kalhoty jsou šité jak pro postavy typu hruška tak i jablko a jsou velmi slušivé. Oblečení pro dámy! Ano, mohu v něm sportovat i vyjít na nákup nebo k lékaři. Je to tak variabilní a příjemné oblečení, že jsem si hned pořídila krátké, dlouhé kalhoty, mikinu, trika, tílka. Je to nyní můj styl, a vy mě v tom můžete potkávat. A protože v našem magazínu radíme nejen, jak si uspořádat svůj život, ale přinášíme i rady, kde nakupovat a co je pohodlné, zajděte na eshop www.neywer.cz. Nebo vyhledejte kamenné prodejny a vyzkoušejte si to. Jsem přesvědčena, že budete nadšené stejně jako já!

 

Vaše Jitka Vlková magazín Zdravě myslet, zdravě žít.

  

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek